| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ຜູ້ຜະລິດແຜ່ນຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ຮູບຮ່າງ | ຮູບສີ່ແຈສາກ, ນ້ຳຕານ, ຮູບວົງມົນ, ຮູບຊົງພິເສດໃດໆ |
| ແຮງດັນ | 12V-230V |
| ພະລັງງານ | ບໍ່ສາມາດເກີນ 2.5W ຕໍ່ cm² |
| ແຮງດັນທີ່ທົນທານຕໍ່ໃນນໍ້າ | 2,000V/ນາທີ (ອຸນຫະພູມນ້ຳປົກກະຕິ) |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນໃນນໍ້າ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ຜ້າປູຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນ |
| ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ | 500 ມມ, ຫຼື ຕາມຄວາມຕ້ອງການ |
| ກາວ 3M | ສາມາດເພີ່ມໄດ້ |
| ການອະນຸມັດ | CE |
| JINGWEI HEATER ເປັນຜູ້ຜະລິດແຜ່ນຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນ, ມີປະສົບການຫຼາຍກວ່າ 20 ປີໃນການປັບແຕ່ງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ, ຂະໜາດ ແລະ ຮູບຮ່າງຂອງແຜ່ນຄວາມຮ້ອນຊິລິໂຄນສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນສາມາດເພີ່ມກາວ 3M ແລະ ຕົວຄວບຄຸມອຸນຫະພູມໄດ້. ຖ້າທ່ານພຽງແຕ່ຕ້ອງການໃຫ້ອຸນຫະພູມຂອງຜ້າປູຄວາມຮ້ອນຊິລິໂຄນບໍ່ເກີນອຸນຫະພູມສູງສຸດທີ່ຕັ້ງໄວ້, ທ່ານສາມາດເພີ່ມຕົວຈຳກັດອຸນຫະພູມໄດ້ເທົ່ານັ້ນ, ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຈະຕໍ່າກວ່າຕົວຄວບຄຸມອຸນຫະພູມຫຼາຍ. ຖ້າທ່ານຄວບຄຸມອຸນຫະພູມຂອງຜ້າປູຄວາມຮ້ອນຊິລິໂຄນເປັນໄລຍະ, ຕົວຄວບຄຸມອຸນຫະພູມຈະເໝາະສົມກວ່າຂີດຈຳກັດອຸນຫະພູມ. ແລະເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນພວກເຮົາມີການຄວບຄຸມອຸນຫະພູມສອງປະເພດ, ໜຶ່ງແມ່ນການຄວບຄຸມອຸນຫະພູມດ້ວຍມື (ລະດັບອຸນຫະພູມແມ່ນ 0-80 ℃ ແລະ 30-150 ℃), ອີກອັນ ໜຶ່ງ ແມ່ນການຄວບຄຸມອຸນຫະພູມດິຈິຕອນ (ລະດັບອຸນຫະພູມແມ່ນ 0-200 ℃), ອັນນີ້ສາມາດປັບອຸນຫະພູມໄດ້, ແລະການຄວບຄຸມດິຈິຕອນຍັງສາມາດປັບເວລາໄດ້. | |
ຜ້າຮອງຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນສາມາດໃຫ້ຄວາມໜາແໜ້ນຂອງວັດສູງໃນຂະນະທີ່ຮັກສາຄວາມຍືດຫຍຸ່ນໄດ້. ຄວາມຮ້ອນສາມາດຖືກສົ່ງໄປບ່ອນທີ່ຕ້ອງການຫຼາຍທີ່ສຸດ.
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນນີ້ສາມາດປັບປຸງການຖ່າຍໂອນຄວາມຮ້ອນ, ເລັ່ງການໃຫ້ຄວາມຮ້ອນລ່ວງໜ້າ ແລະ ຫຼຸດຜ່ອນຄວາມຕ້ອງການດ້ານພະລັງງານ. ເນື່ອງຈາກມີວັດສະດຸໜ້ອຍທີ່ຈະແຍກສ່ວນປະກອບອອກຈາກຊິ້ນສ່ວນຕ່າງໆ, ການຖ່າຍໂອນຄວາມຮ້ອນຈຶ່ງໄວ ແລະ ມີປະສິດທິພາບ.
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນທີ່ເສີມດ້ວຍເສັ້ນໄຍແກ້ວມີຄວາມແຂງແຮງ ແລະ ຄວາມຍືດຫຍຸ່ນໃນມິຕິ. ການກໍ່ສ້າງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນສ້າງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທີ່ບາງຫຼາຍ, ເຮັດໃຫ້ມັນເໝາະສົມສຳລັບການນຳໃຊ້ທີ່ມີພື້ນທີ່ຈຳກັດ. ແຜ່ນເຮັດຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນໃຫ້ປະສິດທິພາບທີ່ໝັ້ນຄົງ ແລະ ມີຄວາມສາມາດໃນການໃຫ້ພະລັງງານຫຼາຍກ່ວາເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້າໂພລີອີມິດ.
1) ອຸປະກອນໂອນຄວາມຮ້ອນ;
2) ປ້ອງກັນການກັ່ນຕົວຂອງໄອນ້ຳໃນມໍເຕີ ຫຼື ຕູ້ເຄື່ອງມື;
3) ການປ້ອງກັນການແຂງຕົວ ຫຼື ການກັ່ນຕົວຂອງນ້ຳໃນເຮືອນທີ່ມີອຸປະກອນເອເລັກໂຕຣນິກ, ຕົວຢ່າງ: ກ່ອງສັນຍານຈະລາຈອນ, ເຄື່ອງຈ່າຍເງິນອັດຕະໂນມັດ, ແຜງຄວບຄຸມອຸນຫະພູມ, ເຮືອນວາວຄວບຄຸມອາຍແກັສ ຫຼື ຂອງແຫຼວ
4) ຂະບວນການຜູກມັດແບບປະສົມ
5) ຄວາມຮ້ອນຂອງຂະບວນການເຄິ່ງຕົວນຳ
6) ອຸປະກອນປຸງແຕ່ງອາຫານ
7) ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນເຄື່ອງຈັກເຮືອບິນ ແລະ ອຸດສາຫະກຳການບິນອະວະກາດ
8) ກອງ ແລະ ເຮືອອື່ນໆ ແລະ ການຄວບຄຸມຄວາມໜືດ ແລະ ການເກັບຮັກສາຢາງມະຕອຍ
9) ອຸປະກອນການແພດເຊັ່ນ: ເຄື່ອງວິເຄາະເລືອດ, ເຄື່ອງຊ່ວຍຫາຍໃຈທາງການແພດ, ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນໃນຫຼອດທົດລອງ, ແລະອື່ນໆ.
10) ການແຂງຕົວຂອງແຜ່ນພາດສະຕິກ
11) ອຸປະກອນຄອມພິວເຕີເຊັ່ນ: ເຄື່ອງພິມເລເຊີ, ເຄື່ອງສຳເນົາເອກະສານ
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



