| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນທໍ່ເຫຼັກກ້າທອດເລິກສະແຕນເລດ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ | 6.5 ມມ, 8.0 ມມ, 10.7 ມມ, ແລະອື່ນໆ. |
| ຮູບຮ່າງ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ທົນທານຕໍ່ | 2,000V/ນາທີ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນຂອງໝໍ້ທອດ |
| ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ | 300-7500 ມມ |
| ສະຖານີ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ການອະນຸມັດ | CE/ CQC |
| ປະເພດເຄື່ອງຮັບສັນຍານ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ JINGWEI ແມ່ນຜູ້ຜະລິດທໍ່ຄວາມຮ້ອນສຳລັບໝໍ້ທອດທອດແບບມືອາຊີບ, ພວກເຮົາມີປະສົບການຫຼາຍກວ່າ 25 ປີໃນທໍ່ຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້າທີ່ປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມໃຈລູກຄ້າ.ພະລັງຂອງອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນຂອງເຄື່ອງທອດນ້ຳມັນຍັງສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການ. ຫົວທໍ່ທີ່ພວກເຮົາມັກຈະໃຊ້ແປນ, ວັດສະດຸແປນທີ່ພວກເຮົາມີເຫຼັກສະແຕນເລດ ຫຼື ທອງແດງ. | |
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທໍ່ເຫຼັກກ້າທອດທອດເປັນອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້າຮູບຊົງກະບອກທີ່ມີຫົວຄວາມຮ້ອນສອງຫົວ. ປ້ອງກັນດ້ວຍເປືອກສະແຕນເລດ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນສອງຫົວສ່ວນຫຼາຍແມ່ນໃຊ້ເພື່ອໃຫ້ຄວາມຮ້ອນແກ່ຂອງແຂງ, ເຊັ່ນ: ແຜ່ນຄວາມຮ້ອນຂອງເຄື່ອງຈັກສີດແມ່ພິມ ຫຼື ເຄື່ອງມືຕ່າງໆ, ແລະ ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນສອງຫົວຍັງສາມາດໃຊ້ເພື່ອໃຫ້ຄວາມຮ້ອນແກ່ນ້ຳ ຫຼື ອາຍແກັສພາຍໃຕ້ເງື່ອນໄຂສະເພາະ. ການເລືອກເຕັກໂນໂລຢີຈະຂຶ້ນກັບລາຍລະອຽດທາງເທັກນິກ ແລະ ການນຳໃຊ້ທີ່ຕ້ອງການ. ເມື່ອທ່ານບໍ່ແນ່ໃຈກ່ຽວກັບຜະລິດຕະພັນທີ່ທ່ານຕ້ອງການ, ພວກເຮົາຈະແນະນຳວິທີແກ້ໄຂທີ່ດີທີ່ສຸດໃຫ້ທ່ານຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນຮູບທໍ່ໄດ້ຖືກປັບແຕ່ງໃນຫຼາກຫຼາຍຮູບຮ່າງເພື່ອຕອບສະໜອງຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າສຳລັບການຈຸ່ມໂດຍກົງໃນຂອງແຫຼວເຊັ່ນ: ນ້ຳ, ນ້ຳມັນ, ຕົວລະລາຍ ແລະ ສານລະລາຍໃນຂະບວນການ, ວັດສະດຸທີ່ລະລາຍ, ແລະ ອາກາດ ແລະ ອາຍແກັສ.
1. ພວກເຮົາສະເໜີຮູບແບບມາດຕະຖານພ້ອມທັງຮູບແບບທີ່ກຳນົດເອງ
2. ພວກເຮົາສະເໜີເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ທີ່ແຕກຕ່າງກັນເຊັ່ນ: 6 ມມ, 8 ມມ, 11 ມມ, 12.5 ມມ, 16 ມມ ແລະ 18 ມມ
3. ພວກເຮົາສະເໜີວັດສະດຸປະເພດເປືອກຫຸ້ມທີ່ແຕກຕ່າງກັນ. ມັນສາມາດໃຊ້ໄດ້ໃນວັດສະດຸຕ່າງໆເຊັ່ນ: Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, ທອງແດງ ແລະ ໄທທານຽມ
4. ພວກເຮົາສະເໜີຮູບແບບຕ່າງໆຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າ: ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມທີ່ມີໜ້າແປນ ຫຼື ສະກູ, ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທີ່ປ້ອງກັນການລະເບີດ
5. ມີຕົວເລືອກເຄື່ອງຮັບສັນຍານຕ່າງໆໃຫ້ເລືອກ
6. ມີຮູບຮ່າງ ແລະ ຂະໜາດຕ່າງໆໃຫ້ເລືອກ
7. ທົນທານ ແລະ ມີອາຍຸຍືນກວ່າ
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














