| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບແຊ່ນ້ຳສະແຕນເລດ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ວັດສະດຸທໍ່ | 8.5 ມມ |
| ຄວາມຍາວ | ອ້າງອີງເຖິງຕາຕະລາງຂ້າງລຸ່ມນີ້ |
| ແຮງດັນທີ່ທົນທານຕໍ່ໃນນໍ້າ | 2,000V/ນາທີ (ອຸນຫະພູມນ້ຳປົກກະຕິ) |
| ແຮງດັນ | 110-480V, ປັບແຕ່ງໄດ້ |
| ໃຊ້ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບແຊ່ນ້ຳ |
| ວັດສະດຸທໍ່ | SS201, SS304, ຫຼື ປັບແຕ່ງຕາມໃຈລູກຄ້າ |
| ວັດສະດຸແປນ | SS201, SS304, ຫຼື ປັບແຕ່ງຕາມໃຈລູກຄ້າ |
| ການອະນຸມັດ | CE/ CQC |
| ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ຄວາມຮ້ອນແບບແປນນ້ຳແບບຈຸ່ມມາດຕະຖານຂອງພວກເຮົາແມ່ນ L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, ແລະອື່ນໆ. ຂະໜາດແປນທີ່ພວກເຮົາມີ DN40 ແລະ DN50. ກ່ອນການສອບຖາມ, ທ່ານຈໍາເປັນຕ້ອງສົ່ງຄວາມຍາວຂອງທໍ່ ແລະ ຂະໜາດແປນໃຫ້ພວກເຮົາ, ຄວາມຍາວພິເສດ ແລະ ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ພິເສດສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການ. | |
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມທໍ່ແມ່ນໃຊ້ສຳລັບເຄື່ອງໃຊ້ຄວາມຮ້ອນເກືອບທຸກປະເພດ. ພວກມັນງ່າຍຕໍ່ການປະກອບ ແລະ ມີຄຸນສົມບັດສະຖຽນລະພາບທາງກົນຈັກ ແລະ ໄຟຟ້າສູງສຸດໃນເວລາດຽວກັນ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບທໍ່ສະກູໄດ້ມາດຕະຖານສຳລັບການນຳໃຊ້ໃນຂອງແຫຼວ, ຕົວຢ່າງເຊັ່ນນ້ຳ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບທໍ່ຄີບແມ່ນສະເພາະສຳລັບຕູ້ຄວາມຮ້ອນອາກາດ ຫຼື ອຸໂມງ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບແປນແມ່ນຕິດຕັ້ງ, ຄວບຄຸມ ແລະ ບຳລຸງຮັກສາງ່າຍ. ຜູ້ອອກແບບທີ່ເປັນເອກະລັກຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ. ສຳລັບສະພາບແວດລ້ອມທີ່ກັດກ່ອນ, ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບທໍ່ວັດສະດຸໄທທານຽມແມ່ນດີກວ່າ. ມີປອກເສື້ອ teflon ເພີ່ມເຕີມ.
*ຖ້າຫາກທ່ານມີຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆ, ພວກເຮົາຍັງສາມາດປັບແຕ່ງໃຫ້ທ່ານໄດ້.
1. ຂະໜາດ, ຄວາມຍາວ, ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການ
2. ໜ້າແປນເໝາະກັບຖັງນ້ຳມາດຕະຖານ ຫຼື ຖັງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບກຳນົດເອງຂອງທ່ານເອງ
3. ໜ້າດິນສະແຕນເລດມີການຂັດເງົາດ້ວຍໄຟຟ້າ
4. ມາພ້ອມກັບແຜ່ນຮອງປະທັບຕາຊິລິໂຄນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ ແລະ ກັນນ້ຳໄດ້
ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມທີ່ເຮັດດ້ວຍເຫຼັກສະແຕນເລດແມ່ນອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນທີ່ທົນທານ ແລະ ມີປະສິດທິພາບ ເຊິ່ງມັກໃຊ້ໃນການໃຫ້ຄວາມຮ້ອນຂອງແຫຼວ. ມັນມີຄວາມຕ້ານທານການກັດກ່ອນສູງ ແລະ ສາມາດເຮັດວຽກໄດ້ໃນອຸນຫະພູມສູງ, ເຮັດໃຫ້ມັນເໝາະສົມສຳລັບການນຳໃຊ້ໃນອຸດສາຫະກຳ ແລະ ການຄ້າ.
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














