ພາລາມິເຕີຜະລິດຕະພັນ
| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນລະເຫີຍອາລູມິນຽມທໍ່ກົມສຳລັບການລະລາຍນ້ຳກ້ອນ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ | 4.5 ມມ, 6.5 ມມ, ແລະອື່ນໆ. |
| ຮູບຮ່າງ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ທົນທານຕໍ່ | 2,000V/ນາທີ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນອາລູມິນຽມ |
| ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ | 300-7500 ມມ |
| ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ | 700-1000 ມມ (ກຳນົດເອງ) |
| ການອະນຸມັດ | CE/ CQC |
| ປະເພດເຄື່ອງຮັບສັນຍານ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ເທອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນຂອງເຄື່ອງລະເຫີຍເຮັດດ້ວຍທໍ່ອາລູມີນຽມ 4.5 ມມ, ຮູບຮ່າງຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນສາມາດງໍໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າ, ສາມາດເລືອກຊຸດເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນໜຶ່ງຊຸດພ້ອມກັບຖົງໜຶ່ງ, ສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນໃຊ້ສຳລັບການລະລາຍນ້ຳກ້ອນໃນຕູ້ເຢັນ. ປະຈຸບັນ, ພວກເຮົາໄດ້ຜະລິດຫຼາຍຊະນິດເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນອາລູມິນຽມສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນສົ່ງອອກໄປປະເທດເອຢິບແລະບັນດາປະເທດຕາເວັນອອກກາງອື່ນໆ, ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ. | |
ການຕັ້ງຄ່າຜະລິດຕະພັນ
ເທທໍ່ຄວາມຮ້ອນອາລູມິນຽມຖືກນໍາໃຊ້ທໍ່ອາລູມິນຽມເປັນຕົວນໍາ, ແລະສາຍຄວາມຮ້ອນຢາງຊິລິໂຄນ (ທົນທານຕໍ່ອຸນຫະພູມ 150 ℃) ຖືກວາງໄວ້ເທິງທໍ່ອາລູມິນຽມທີ່ເຮັດດ້ວຍອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້າຕ່າງໆ. ອີງຕາມເສັ້ນຜ່າສູນກາງພາຍນອກຂອງທໍ່ອາລູມິນຽມ, ມັນສາມາດແບ່ງອອກເປັນສອງປະເພດຄື: Ф4.5 ແລະ Ф6.35, ມີປະສິດທິພາບການຜະນຶກທີ່ດີ, ການຖ່າຍໂອນຄວາມຮ້ອນໄວ ແລະ ການປຸງແຕ່ງງ່າຍ.
ເທເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນແບບທໍ່ອາລູມິນຽມເໝາະສຳລັບການໃຫ້ຄວາມຮ້ອນໃນສະພາບແວດລ້ອມທີ່ມີແຮງດັນໄຟຟ້າຕ່ຳກວ່າ 250V, 50-60HZ, ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນສຳພັດ ≤90%, ແລະອຸນຫະພູມອາກາດອ້ອມຂ້າງ -30℃--+50℃. ມັນສ້າງຄວາມຮ້ອນໄດ້ໄວ, ສະໝໍ່າສະເໝີ ແລະ ປອດໄພ, ແລະ ຖືກນຳໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນການລະລາຍນ້ຳກ້ອນໃນຕູ້ເຢັນ, ຕູ້ແຊ່ແຂງ ແລະ ອຸປະກອນແຊ່ແຂງອື່ນໆ.
ຂໍ້ມູນດ້ານວິຊາການ
1. ຄວາມຕ້ານທານການກັນຄວາມຮ້ອນ: ຫຼັງຈາກແຊ່ນ້ໍາເປັນເວລາ 24 ຊົ່ວໂມງ, ຄວາມຕ້ານທານການກັນຄວາມຮ້ອນ ≥100MΩ, ຫຼັງຈາກແຊ່ນ້ໍາເປັນເວລາ 30 ນາທີ, ຄວາມຕ້ານທານການກັນຄວາມຮ້ອນ ≥20MΩ;
2. ຄວາມຕ້ານທານແຮງດັນ: ຫຼັງຈາກ AC2000V, ໃຫ້ຕັ້ງຄ່າກະແສໄຟຟ້າໃຫ້ 10mA, ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຕ້ານທານແຮງດັນ 2 ວິນາທີ, ຈະມີການແຕກຫັກຫ້າຄັ້ງ ແລະ ປະກົດການ flashover;
3. ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ: ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ ≤0.5mA; 1.15 ເທົ່າຂອງພະລັງງານທີ່ກຳນົດໄວ້.
4. ຄວາມຜັນຜວນຂອງພະລັງງານ: ພະລັງງານທີ່ຖືກຈັດອັນດັບພາຍໃຕ້ແຮງດັນທີ່ຖືກຈັດອັນດັບແມ່ນ +5% ~ 10% ຂອງຄ່າທີ່ຖືກຈັດອັນດັບ;
5. ຄວາມແຂງແຮງຂອງສານຕະກົ່ວ: ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມແຮງດຶງ 100N, ສ່ວນສານຕະກົ່ວບໍ່ຄວນມີການຍ້າຍຖິ່ນຖານ ຫຼື ການແຕກຫັກ.
ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກຜະລິດຕະພັນ
JINGWEI Wokshop
ຂະບວນການຜະລິດ
ການບໍລິການ
ພັດທະນາ
ໄດ້ຮັບລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ, ຮູບແຕ້ມ, ແລະ ຮູບພາບແລ້ວ
ຄຳເວົ້າ
ຜູ້ຈັດການຈະໃຫ້ຄຳຕິຊົມຕໍ່ການສອບຖາມພາຍໃນ 1-2 ຊົ່ວໂມງ ແລະ ສົ່ງໃບສະເໜີລາຄາ
ຕົວຢ່າງ
ຕົວຢ່າງຟຣີຈະຖືກສົ່ງໄປກວດສອບຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນກ່ອນການຜະລິດ bluk
ການຜະລິດ
ຢືນຢັນຂໍ້ມູນສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນອີກຄັ້ງ, ຈາກນັ້ນຈັດແຈງການຜະລິດ
ສັ່ງຊື້
ວາງຄໍາສັ່ງເມື່ອທ່ານຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລ້ວ
ການທົດສອບ
ທີມງານ QC ຂອງພວກເຮົາຈະຖືກກວດສອບຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນກ່ອນການຈັດສົ່ງ
ການຫຸ້ມຫໍ່
ຫຸ້ມຫໍ່ຜະລິດຕະພັນຕາມຄວາມຕ້ອງການ
ກຳລັງໂຫຼດ
ກຳລັງໂຫຼດຜະລິດຕະພັນທີ່ກຽມພ້ອມແລ້ວໃສ່ຕູ້ຄອນເທນເນີຂອງລູກຄ້າ
ກຳລັງຮັບ
ໄດ້ຮັບຄຳສັ່ງຊື້ຂອງທ່ານແລ້ວ
ເປັນຫຍັງຕ້ອງເລືອກພວກເຮົາ
•25 ປີການສົ່ງອອກ ແລະ 20 ປີປະສົບການການຜະລິດ
•ໂຮງງານກວມເອົາເນື້ອທີ່ປະມານ 8000 ຕາແມັດ
•ໃນປີ 2021, ອຸປະກອນການຜະລິດທີ່ທັນສະໄໝທຸກປະເພດໄດ້ຖືກປ່ຽນແທນ, ລວມທັງເຄື່ອງບັນຈຸຜົງ, ເຄື່ອງຫົດທໍ່, ອຸປະກອນໂຄ້ງທໍ່, ແລະອື່ນໆ.
•ຜົນຜະລິດສະເລ່ຍຕໍ່ມື້ແມ່ນປະມານ 15000 ຊິ້ນ
• ລູກຄ້າສະຫະກອນທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
•ການປັບແຕ່ງແມ່ນຂຶ້ນກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ
ໃບຢັ້ງຢືນ
ຜະລິດຕະພັນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ
ຮູບພາບໂຮງງານ
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













