| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນໃນຕູ້ເຢັນ BD120W016 ທໍ່ເຮັດຄວາມຮ້ອນ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | 150ºC (ສູງສຸດ 300ºC) |
| ອຸນຫະພູມອາກາດລ້ອມຮອບ | -60°C ~ +85°C |
| ແຮງດັນທີ່ທົນທານຕໍ່ໃນນໍ້າ | 2,000V/ນາທີ (ອຸນຫະພູມນ້ຳປົກກະຕິ) |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນໃນນໍ້າ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນ |
| ວັດສະດຸພື້ນຖານ | ໂລຫະ |
| ຊັ້ນປ້ອງກັນ | IP00 |
| ການອະນຸມັດ | UL/ TUV/ VDE/ CQC |
| ປະເພດເຄື່ອງຮັບສັນຍານ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ຝາປິດ/ວົງເລັບ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
ການຕັ້ງຄ່າອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນທໍ່ອາລູມີນຽມ:
ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນທໍ່ອາລູມີນຽມໃຊ້ທໍ່ອາລູມີນຽມເປັນຕົວນຳຄວາມຮ້ອນ.
ໃສ່ສ່ວນປະກອບສາຍໄຟເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນໃນທໍ່ອາລູມີນຽມເພື່ອສ້າງສ່ວນປະກອບຮູບຮ່າງທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງທໍ່ອາລູມິນຽມ: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
*ຖ້າຫາກທ່ານມີຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆ, ພວກເຮົາຍັງສາມາດປັບແຕ່ງໃຫ້ທ່ານໄດ້.
ຊຸດເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້ານີ້ຖືກນຳໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນຕູ້ເຢັນ, ເຄື່ອງຊັກຜ້າ, ເຄື່ອງເຮັດນ້ຳອຸ່ນໄຟຟ້າ, ເຄື່ອງເຮັດນ້ຳອຸ່ນພະລັງງານແສງຕາເວັນ, ເຕົາໄມໂຄເວຟ, ເຄື່ອງປັບອາກາດ, ເຄື່ອງເຮັດນ້ຳນົມຖົ່ວເຫຼືອງ ແລະ ເຄື່ອງໃຊ້ໄຟຟ້າຂະໜາດນ້ອຍອື່ນໆທີ່ມີໜ້າທີ່ເຮັດຄວາມຮ້ອນໄຟຟ້າ.
ມັນສາມາດຝັງຢູ່ໃນເຄື່ອງເຮັດຄວາມເຢັນອາກາດ ແລະ ຄີບຄອນເດນເຊີໄດ້ງ່າຍ ເພື່ອຈຸດປະສົງໃນການລະລາຍນ້ຳກ້ອນ.
ຜະລິດຕະພັນນີ້ມີບົດບາດໃນການລະບາຍຄວາມຮ້ອນທີ່ດີ, ປະສິດທິພາບທາງໄຟຟ້າທີ່ໝັ້ນຄົງ, ທົນທານຕໍ່ການສນວນສູງ, ທົນທານຕໍ່ການກັດກ່ອນ, ຕ້ານການເກົ່າ, ຄວາມສາມາດໃນການໂຫຼດເກີນສູງ, ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼນ້ອຍ, ຄວາມໝັ້ນຄົງ ແລະ ຄວາມໜ້າເຊື່ອຖື ພ້ອມທັງອາຍຸການໃຊ້ງານທີ່ຍາວນານ.














