ພາລາມິເຕີຜະລິດຕະພັນ
| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບແປນແຊ່ນ້ຳໃນຖັງນ້ຳ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ | 6.5 ມມ, 8.0 ມມ, 10.7 ມມ, ແລະອື່ນໆ. |
| ຮູບຮ່າງ | ຊື່, ຮູບຊົງ U, ຮູບຊົງ W, ແລະອື່ນໆ. |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ທົນທານຕໍ່ | 2,000V/ນາທີ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນໃນນໍ້າ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບແຊ່ນ້ຳ |
| ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ | 300-7500 ມມ |
| ຮູບຮ່າງ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ການອະນຸມັດ | CE/ CQC |
| ປະເພດເຄື່ອງຮັບສັນຍານ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ເທອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນແບບແປນແບບຈຸ່ມວັດສະດຸທີ່ພວກເຮົາມີເຫຼັກສະແຕນເລດ 201 ແລະເຫຼັກສະແຕນເລດ 304, ຂະໜາດຂອງແປນມີ DN40 ແລະ DN50, ພະລັງງານ ແລະ ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການ. ເທເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທໍ່ນ້ຳແບບ immersuon ຖັງນ້ຳຂະໜາດປລັກສະກູມາດຕະຖານທີ່ໃຊ້ແມ່ນ 1”, 1 1/4, 2” ແລະ 2 1/2” ແລະ ເຮັດດ້ວຍເຫຼັກ, ທອງເຫລືອງ ຫຼື ເຫຼັກສະແຕນເລດ, ຂຶ້ນກັບການນຳໃຊ້. ຕູ້ປ້ອງກັນໄຟຟ້າຫຼາຍປະເພດ, ເຄື່ອງຄວບຄຸມອຸນຫະພູມໃນຕົວ, ເຄື່ອງວັດແທກອຸນຫະພູມ ແລະ ສະວິດຂີດຈຳກັດສູງສາມາດລວມເຂົ້າກັບເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມປລັກສະກູໄດ້. | |
ການຕັ້ງຄ່າຜະລິດຕະພັນ
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມແບບແປນເຮັດດ້ວຍທໍ່ເຫຼັກສະແຕນເລດ 304 ຫຼື 201, ຜົງ Mgo ດັດແປງທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງ, ສາຍໂລຫະປະສົມ NiGr Ohm ສູງ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທໍ່ແບບຈຸ່ມແປນມີປະສິດທິພາບໃນການແລກປ່ຽນຄວາມຮ້ອນຫຼາຍກວ່າ, ນັ້ນໝາຍຄວາມວ່າເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມແປນສາມາດໃຫ້ພະລັງງານໄດ້ມາດຕະຖານ 3 ຫາ 4 ເທົ່າຂອງວັດ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບຈຸ່ມແປນແມ່ນເຮັດດ້ວຍອຸປະກອນການຜະລິດທີ່ທັນສະໄໝ ແລະ ຜ່ານການທົດສອບຄຸນນະພາບຢ່າງເຂັ້ມງວດ. ຄຸນລັກສະນະຂອງອຸນຫະພູມທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນໄວ, ຄວາມຮ້ອນເປັນເອກະພາບ, ການແລກປ່ຽນຄວາມຮ້ອນຢ່າງມີປະສິດທິພາບ, ອຸປະກອນທີ່ໃຊ້ໄດ້ດົນ.
ເຫຼົ່ານີ້ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບ flanged ສຳລັບຖັງນໍ້າຜະລິດຕະພັນໄດ້ຖືກອອກແບບມາເພື່ອໃຫ້ຄວາມຮ້ອນແກ່ນໍ້າມັນຖ່າຍໂອນຄວາມຮ້ອນ, ນໍ້າມັນຂະໜາດກາງ ແລະ ນໍ້າໜັກເບົາ ແລະ ນໍ້າໃນຖັງ ແລະ ຖັງຄວາມດັນ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບແຜ່ນແມ່ນເໝາະສົມທີ່ສຸດສຳລັບການນຳໃຊ້ທີ່ຕ້ອງການຄວາມຕ້ອງການພະລັງງານຕໍ່າຫາປານກາງ.
ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບມີຂອບນ້ຳຜະລິດດ້ວຍອົງປະກອບທໍ່ທີ່ຖືກເຊື່ອມຫຼືເຊື່ອມກັບແປນ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນແບບແປນແຜ່ນສະຕັອກແມ່ນສະໜອງໃຫ້ດ້ວຍກ່ອງເຊື່ອມຕໍ່ທົ່ວໄປ ຫຼື ກ່ອງທີ່ທົນທານຕໍ່ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ.
ຄຸນສົມບັດຂອງຜະລິດຕະພັນ
1. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທຸກຊະນິດ, ເຊັ່ນ: ເຕົານ້ຳໄຟຟ້າ, ໝໍ້ຕົ້ມນ້ຳ, ເຕົາໄອນ້ຳ, ພະລັງງານອາກາດ, ພະລັງງານແສງຕາເວັນ, ຄວາມຮ້ອນຊ່ວຍຂອງຖັງນ້ຳວິສະວະກຳ, ສະລອຍນ້ຳເຄມີ, ສະລອຍນ້ຳອາບນ້ຳ, ສະລອຍນ້ຳ, ເຄື່ອງອົບແຫ້ງ, ແລະອື່ນໆ.
2. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນນ້ຳມັນໜັກຂອງເຕົາເຜົານ້ຳມັນໜັກ.
3. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນສຳລັບຂອງແຫຼວໃນສານເຄມີອຸດສາຫະກຳຕ່າງໆ
ຂະບວນການຜະລິດ
ການບໍລິການ
ພັດທະນາ
ໄດ້ຮັບລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ, ຮູບແຕ້ມ, ແລະ ຮູບພາບແລ້ວ
ຄຳເວົ້າ
ຜູ້ຈັດການຈະໃຫ້ຄຳຕິຊົມຕໍ່ການສອບຖາມພາຍໃນ 1-2 ຊົ່ວໂມງ ແລະ ສົ່ງໃບສະເໜີລາຄາ
ຕົວຢ່າງ
ຕົວຢ່າງຟຣີຈະຖືກສົ່ງໄປກວດສອບຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນກ່ອນການຜະລິດ bluk
ການຜະລິດ
ຢືນຢັນຂໍ້ມູນສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນອີກຄັ້ງ, ຈາກນັ້ນຈັດແຈງການຜະລິດ
ສັ່ງຊື້
ວາງຄໍາສັ່ງເມື່ອທ່ານຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລ້ວ
ການທົດສອບ
ທີມງານ QC ຂອງພວກເຮົາຈະຖືກກວດສອບຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນກ່ອນການຈັດສົ່ງ
ການຫຸ້ມຫໍ່
ຫຸ້ມຫໍ່ຜະລິດຕະພັນຕາມຄວາມຕ້ອງການ
ກຳລັງໂຫຼດ
ກຳລັງໂຫຼດຜະລິດຕະພັນທີ່ກຽມພ້ອມແລ້ວໃສ່ຕູ້ຄອນເທນເນີຂອງລູກຄ້າ
ກຳລັງຮັບ
ໄດ້ຮັບຄຳສັ່ງຊື້ຂອງທ່ານແລ້ວ
ເປັນຫຍັງຕ້ອງເລືອກພວກເຮົາ
•25 ປີການສົ່ງອອກ ແລະ 20 ປີປະສົບການການຜະລິດ
•ໂຮງງານກວມເອົາເນື້ອທີ່ປະມານ 8000 ຕາແມັດ
•ໃນປີ 2021, ອຸປະກອນການຜະລິດທີ່ທັນສະໄໝທຸກປະເພດໄດ້ຖືກປ່ຽນແທນ, ລວມທັງເຄື່ອງບັນຈຸຜົງ, ເຄື່ອງຫົດທໍ່, ອຸປະກອນໂຄ້ງທໍ່, ແລະອື່ນໆ.
•ຜົນຜະລິດສະເລ່ຍຕໍ່ມື້ແມ່ນປະມານ 15000 ຊິ້ນ
• ລູກຄ້າສະຫະກອນທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
•ການປັບແຕ່ງແມ່ນຂຶ້ນກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ
ໃບຢັ້ງຢືນ
ຜະລິດຕະພັນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ
ຮູບພາບໂຮງງານ
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














