| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 6.5 ມມ ຂາຍສົ່ງ |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນຂອງສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ | ≥200MΩ |
| ຫຼັງຈາກການທົດສອບຄວາມຮ້ອນຊຸ່ມຊື່ນ ຄວາມຕ້ານທານຂອງການສນວນ | ≥30MΩ |
| ສະພາບຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ ກະແສໄຟຟ້າຮົ່ວໄຫຼ | ≤0.1mA |
| ການໂຫຼດພື້ນຜິວ | ≤3.5W/cm2 |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ | 6.5 ມມ. |
| ຮູບຮ່າງ | ຊື່, ຮູບຊົງ U, ຮູບຊົງ W, ແລະອື່ນໆ. |
| ແຮງດັນທີ່ທົນທານຕໍ່ໃນນໍ້າ | 2,000V/ນາທີ (ອຸນຫະພູມນ້ຳປົກກະຕິ) |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນໃນນໍ້າ | 750 ໂມວັດ |
| ໃຊ້ | ອົງປະກອບຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນ |
| ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ | 300-7500 ມມ |
| ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ | 700-1000 ມມ (ກຳນົດເອງ) |
| ການອະນຸມັດ | CE/ CQC |
| ປະເພດເຄື່ອງຮັບສັນຍານ | ປັບແຕ່ງແລ້ວ |
| ອັນນີ້ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນຂະໜາດ 6.5 ມມຖືກຕິດຕັ້ງຢູ່ໃນຕູ້ເຢັນ, ຕູ້ແຊ່ແຂງ ແລະ ຕູ້ເຢັນ. ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງທໍ່ແມ່ນ 6.5 ມມ ແລະ ຄວາມຍາວຂອງທໍ່ສາມາດເຮັດຈາກ 10 ນິ້ວ ຫາ 26 ນິ້ວ. ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການ. ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ INGWEI ຍັງສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ທໍ່ຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນສຳລັບເຄື່ອງເຮັດຄວາມເຢັນ ແລະ ເຄື່ອງປັບອາກາດ. ເສັ້ນຜ່າສູນກາງທໍ່ຍັງສາມາດເລືອກໄດ້ 8.0 ມມ ແລະ 10.7 ມມ, ຮູບຮ່າງຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນທີ່ລະລາຍນ້ຳກ້ອນສາມາດເຮັດເປັນຮູບຊົງຊື່, ທໍ່ຊື່ຄູ່, ຮູບຊົງຕົວ U, ຮູບຊົງຕົວ W, ຫຼື ຮູບຮ່າງພິເສດໃດໆ. | |
ເທເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນຂະໜາດ 6.5 ມມເຮັດວຽກບົນພື້ນຖານຂອງຫຼັກການຄວາມຮ້ອນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບການແຈກຢາຍສາຍທີ່ຕ້ານທານອຸນຫະພູມສູງຢ່າງເທົ່າທຽມກັນພາຍໃນທໍ່ເຫຼັກສະແຕນເລດທີ່ທົນທານຕໍ່ອຸນຫະພູມສູງ ແລະ ຫຼັງຈາກນັ້ນຕື່ມພື້ນທີ່ຫວ່າງເປົ່າດ້ວຍຜົງ MgO ທີ່ເປັນຜລຶກ ເຊິ່ງມີຄຸນສົມບັດການກັນຄວາມຮ້ອນ ແລະ ການນຳຄວາມຮ້ອນທີ່ດີ. ນອກເໜືອໄປຈາກປະສິດທິພາບສູງໃນດ້ານຄວາມຮ້ອນແລ້ວ, ການກໍ່ສ້າງນີ້ຍັງໃຫ້ຄວາມຮ້ອນທີ່ສະໝໍ່າສະເໝີ. ເພື່ອບັນລຸເປົ້າໝາຍຂອງການໃຫ້ຄວາມຮ້ອນ, ເມື່ອກະແສໄຟຟ້າໄຫຼຜ່ານສາຍຕ້ານທານອຸນຫະພູມສູງ, ຄວາມຮ້ອນທີ່ຜະລິດອອກມາຈະຖືກກະຈາຍໄປສູ່ໜ້າດິນຂອງທໍ່ໂລຫະຜ່ານຜົງ MgO ທີ່ເປັນຜລຶກ ແລະ ຫຼັງຈາກນັ້ນຖືກສົ່ງໄປຍັງພື້ນທີ່ທີ່ມີຄວາມຮ້ອນ ຫຼື ອາກາດອ້ອມຂ້າງ. ເນື່ອງຈາກວ່າທໍ່ເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນເປືອກຂອງມັນແມ່ນປະກອບດ້ວຍໂລຫະ, ມັນສາມາດທົນທານຕໍ່ອຸນຫະພູມສູງ, ການກັດກ່ອນ, ແລະ ການເຜົາໄໝ້ແຫ້ງ.
1. ເພື່ອຮັບປະກັນວ່າອຸປະກອນເຮັດວຽກໄດ້ຢ່າງມີປະສິດທິພາບ ແລະ ຮັກສາອຸນຫະພູມໃຫ້ຄົງທີ່ສຳລັບການເກັບຮັກສາອາຫານ, ໃຫ້ຕິດຕັ້ງທໍ່ເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນເທິງຂົດລວດລະເຫີຍຂອງຕູ້ເຢັນເພື່ອລະລາຍນ້ຳກ້ອນ ແລະ ນ້ຳຄ້າງທີ່ສະສົມໄວ້.
2. ການທໍ່ເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນໜ້າທີ່ຫຼັກຂອງຂົດລວດລະເຫີຍແມ່ນເພື່ອຮັກສາບໍ່ໃຫ້ຂົດລວດລະເຫີຍແຂງຕົວ, ຊ່ວຍໃຫ້ມີການໄຫຼວຽນຂອງອາກາດທີ່ລາບລື່ນ ແລະ ແຊ່ແຂງອາຫານແຊ່ແຂງໄດ້ຢ່າງມີປະສິດທິພາບ.
3. ລະບົບຕູ້ເຢັນທາງການຄ້າ: ເພື່ອຮັກສາຄວາມສົມບູນຂອງສິນຄ້າທີ່ເນົ່າເປື່ອຍງ່າຍ, ໜ່ວຍຕູ້ເຢັນຂະໜາດໃຫຍ່ທີ່ໃຊ້ໃນຮ້ານຂາຍເຄື່ອງຍ່ອຍ, ຮ້ານອາຫານ ແລະ ສະຖານທີ່ທາງການຄ້າອື່ນໆຕ້ອງການເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນແບບທໍ່.
4. ລະບົບປັບອາກາດ:ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອລະລາຍນ້ຳກ້ອນ ແລະ ເພີ່ມປະສິດທິພາບໃນການເຮັດຄວາມເຢັນຂອງເຄື່ອງປັບອາກາດທີ່ມີຂົດລວດເຮັດຄວາມເຢັນທີ່ມັກຈະເກີດນ້ຳກ້ອນ.
5. ພັດລົມຕູ້ເຢັນອຸດສາຫະກຳ: ເພື່ອຮັກສາປະສິດທິພາບຂອງລະບົບຕູ້ເຢັນຂອງເຂົາເຈົ້າ ແລະ ຮັບປະກັນຄຸນນະພາບຜະລິດຕະພັນ, ອຸດສາຫະກຳທີ່ຕ້ອງການຕູ້ເຢັນຢ່າງກວ້າງຂວາງ ເຊັ່ນ: ສະຖານທີ່ປຸງແຕ່ງ ແລະ ເກັບຮັກສາອາຫານ, ໃຫ້ນຳໃຊ້ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນ.
6. ຫ້ອງເຢັນ ແລະ ຕູ້ແຊ່ແຂງແບບຍ່າງເຂົ້າໄດ້: ເພື່ອປ້ອງກັນບໍ່ໃຫ້ຂົດລວດລະເຫີຍແຂງຕົວ ແລະ ເພື່ອຮັກສາອຸນຫະພູມໃຫ້ຄົງທີ່ສຳລັບວັດຖຸທີ່ເນົ່າເປື່ອຍງ່າຍຈຳນວນຫຼາຍ, ໃຫ້ໃຊ້ທໍ່ຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນຢູ່ໃນຫ້ອງເຢັນ ແລະ ຕູ້ແຊ່ແຂງ.
7. ຕູ້ວາງສະແດງສິນຄ້າໃນຕູ້ເຢັນ: ເພື່ອວາງສະແດງສິນຄ້າແຊ່ແຂງ ຫຼື ຕູ້ເຢັນໂດຍບໍ່ມີຄວາມສ່ຽງຕໍ່ອາກາດໜາວທີ່ກີດຂວາງທັດສະນະ, ສະຖານປະກອບການຕ່າງໆເຊັ່ນ: ຊຸບເປີມາເກັດ ແລະ ຮ້ານສະດວກຊື້ ໃຊ້ຕູ້ວາງສະແດງສິນຄ້າໃນຕູ້ເຢັນທີ່ມີອົງປະກອບເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນ.
8. ລົດບັນທຸກ ແລະ ຕູ້ຄອນເທນເນີທີ່ມີຕູ້ເຢັນ: ເພື່ອຫຼີກເວັ້ນການເຮັດໃຫ້ເປັນນ້ຳກ້ອນ ແລະ ຮັບປະກັນວ່າສິນຄ້າຈະຖືກຮັກສາໄວ້ໃນສະພາບທີ່ດີທີ່ສຸດຕະຫຼອດການຂົນສົ່ງ,ເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນລະລາຍນ້ຳກ້ອນຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເຮັດໃຫ້ລະບົບການຂົນສົ່ງເຢັນ.
ກ່ອນທີ່ຈະສອບຖາມ, ກະລຸນາສົ່ງລາຍລະອຽດຂ້າງລຸ່ມນີ້ໃຫ້ພວກເຮົາ:
1. ສົ່ງຮູບແຕ້ມ ຫຼື ຮູບພາບຕົວຈິງມາໃຫ້ພວກເຮົາ;
2. ຂະໜາດ, ພະລັງງານ ແລະ ແຮງດັນຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ;
3. ຄວາມຕ້ອງການພິເສດໃດໆຂອງເຄື່ອງເຮັດຄວາມຮ້ອນ.
ລາຍຊື່ຜູ້ຕິດຕໍ່: ອາມີອີ ຈາງ
Email: info@benoelectric.com
ວອດແຊັດ: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













